4. poraz Jedinstva u nizu – „Odigrali smo najlošiju utakmicu u polusezoni“

Paraćinsko Jedinstvo poraženo je u utakmici na domaćem terenu protiv ekipe Pčinje iz Trgovišta rezultatom 0:2. Oba gola pala su u drugom poluvremenu, od toga prvi postignut iz jedanaesteca. Dvostruki strelac na meču bio je Vasilije Spasić.

Zeleno-beli danas u nešto izmenjenom sastavu – ne teren su izašli Mladenović, Jovanović J, Radovanović A, Krkić, Petrović, Jovanović M, Žurkić, Crnojački, Radovanović M, Milenović i Petković. Krkić je zbog povrede u prvom poluvremenu napustio teren, dok je u drugom povređen Žurkić.

Zaslužena pobeda gostiju, mi smo odigrali možda najlošiju utakmicu ove polusezone, bez imalo energije, želje, volje. Definitivno nas je iscrpela prošla utakmica protiv Trajala, tu smo se potrošili mnogo, pokušali smo u toku nedelje da se oporavimo, što fizički što psihički. Međutim, definitivno da nismo uspeli i to se odrazilo na današnju utakmicu.

rekao je nakon meča Đorđe Zlatanović, trener FK Jedinstvo.

Ovo je četvrti poraz Jedinstva u nizu, a već u narednom kolu Paraćince očekuje teško gostovanje drugoplasiranoj ekipi u ligi – Budućnosti iz Popovca.

Sve utakmice do kraja su nam teške, s obzirom na to da nismo matematički obezbedili opstanak. Igramo protiv ekipa iz gornjeg dela tabele, osim poslednjeg kola protiv Rembasa, tako da svaka utakmica nam je teška. Očigledno da kući igramo mnogo teže i da igramo pod nekom vrstom pritiska, što se vidi i po rezultatima. U principu, dosta ekipa se zatvori ovde kod nas, mi imamo problem da probijemo taj bunker, ulazimo u nervozu i izrazito nam je slaba realizacija ove polusezone. Tako da biće teško do kraja.