Kiša golova na stadionu kraj staklare, SFS Borac protiv Lugomira brojao do 8

Fudbaleri SFS Borca ostvarili su najubedljiviju pobedu ove sezone. Na domaćem terenu pobedili su OFK Lugomir sa čak 8:0. SFS Borac je dominirao na stadionu kraj staklare i na ovaj način upisao treću ovosezonsku pobedu.

Na početku je bilo teško, gosti su se dobro branili. Nakon prvog gola pred kraj poluvremena, izvršili smo tri izmene, stvorili mnogo više šansi u nastavku i zasluženo slavimo ubedljivu pobedu.

kaže trener SFS Borca Zoran Terzić

Staklari pored toga što imaju tri vezane pobede, ove sezone u prvenstvu nisu prilili gol (jedina ekipa u ligi), a postigli su već 16. Oni dele prvo mesto na tabeli Zone Zapad sa FK Orlovi iz Jasenova, a već narednog vikenda gostuju Trsteniku u derbi utakmici 4. kola.

Mi dolazimo iz Srpske lige Istok. Jedna smo od najspremnijih ekipa u ligi. Danas smo malo kombinovali u sastavu jer nas narednih dana očekuju dve veoma teške utakmice.

zaključio je Terzić

SFS Borac u sredu igra baraž utakmicu za plasman u 1/16 finala Lav Kupa Srbije. Njhov protivnik je Žarkovo, a utakmica na stadionu kraj staklare počinje od 16 časova.