San SFS Borca o Lav Kupu srušen. Žarkovo slavilo u Paraćinu

FK SFS Borac nije uspeo da se plasira u Lav Kup Srbije. U utakmici sezone staklari su na domaćem terenu izgubili od OFK Žarkovo 2:0.

Iznenadili smo Beograđane visokim presingom. U par navrata smo stvorili izgledne prilike i nismo imali sreće. To ne umanjuje kvalitet gostiju koji su zasluženo slavili u Paraćinu.

rekao je trener domaćih Zoran Terzić

Domaćin je odigrao odlično prvo poluvreme, igrao veoma agresivno u odbrani i pokazao da može da se nosi sa mnogo ozbiljnijim protivnicima u odnosu na rang takmičenja koji igra. Ipak, tempo igre je u drugom poluvremenu malo opao i pored nekoliko izmena sa obe strane. Po jedan gol u oba poluvremena bilo je dovoljno Žarkovu za siguran plasman u Lav Kup Srbije.

Odmorio sam iskusnije igrače i pružio šansu mlađim snagama koji su naporno radili na pripremama. Borac je odlična ekipa, zaslužuju mnogo više od Zonskog takmičenja. Pružili su danas odličan otpor i čestitam im na dobroj igri.

rekao je trener OFK Žarkovo.

SFS Borac će morati veoma brzo da se oporavi nakon veoma teškog meča i hladne glave ući u naredni.

Već za vikend igramo derbi 4. kola Zone Zapad  u Trsteniku. Sutra imamo trening oporavka, moramo da zaboravimo ovaj poraz i nastavimo niz nepobedivosti u ligi.

zaključio je trener SFS Borca Terzić

Staklari u prva tri meča u prvenstvu nemaju poraz uz gol razliku 16/0. Utakmica u Trsteniku počinje u subotu od 16 časova.