Poraz Jedinstva; Pčinja nosi 3 boda u Trgovište

FK Jedinstvo u 10. kolu Srpske lige Istok zabeležilo je poraz protiv Pčinje iz Trgovišta; utakmica na Gradskom stadionu u Paraćinu završena je rezultatom 1:2 za goste.

Na samom startu drugog poluvremena Vladimir Stojković, igrač koji je na poluvremenu ušao u igru, postiže pogodak za Pčinju i dovodi goste u vođstvo. Samo par minuta kasnije, nakon igranja rukom u šesnaestercu, dosuđen je penal za Jedinstvo, a sa bele tačke siguran je bio Nemanja Petrović.

U 67′ meča sudija ponovo dosuđuje kazneni udarac, ovoga puta za gostujući tim, što Spasić koristi i dovodi ekipu Pčinje u vođstvo. 1:2 ostao je konačan rezultat na ovom meču.

FK Jedinstvo ostaje bez bodova u ovom kolu, a u narednom će gostovati Timočaninu u Knjaževcu.