SLI: Jedinstvo i Borac ovog vikenda slavili identičnim rezultatom

Oba paraćinska srpskoligaša ostvarila su pobede u utakmicama 21. kola Srpske lige Istok – oba na domaćem terenu i oba rezultatom od 2:1.

Jedinstvo je u subotu igralo protiv Pčinje iz Trgovišta. Golove za zeleno-bele postigli su Petrović iz kaznenog udarca u nadoknadi prvog poluvremena i Lapčević u 54′. Pčinja je samo minut kasnije golom Hristića uspela da smanji prednost za konačnih 2:1.

SFS Borac danas je pred svojim navijačima pobedio Meševo, golovima Simića i Zlatkovića. Simić je poentirao u 25′, a Zlatković u 54′. Domaćin je uspevao da očuva loptu van svog gola sve do 83′ kada prednost smanjuje Marković. Ovom pobedom SFS Borac uspeva da poboljša svoju poziciju na tabeli, te se sada nalazi na 5. mestu, odmah iza Radničkog iz Pirota.

U narednom kolu današnjem protivniku Staklaraca gostovaće Jedinstvo, a Borac odlazi u Svilajnac gde će igrati protiv ekipe Radničkog.