SOCCA WORLD CUP HUNGARY: Paraćinac doneo pobedu protiv Egipta

Nakon poraza na startu Svetskog prvenstva u malom fudbalu od domaćina, reprezentacije Mađarske, Srbija je savladala Egipat rezultatom 1:0. Jedini gol na meču postigao je Paraćinac Mladen Jovanović.

Od samog starta smo nametnuli naš ritam, čvrsto smo ulazili u duele, stvarali šanse ali lopta nije htela u gol. Na poluvreme smo otišli sa rezultatom 0:0. U drugom poluvremenu se nastavilo u sličnom ritmu, a šanse su se ređale na obe strane. U nekoliko navrata čuvar mreže Lazar Blešić spasao je naš gol sjajnim intervencijama. Konačno, u 34. minutu posle kontranapada našeg tima, Mladen Jovanović zatresao je mrežu Egipćana. U poslednjih 7 minuta reprezentacija Srbije uspela je da odoli napadima protivnika i osvoji istorijska prva 3 boda.

ovako je meč protiv Egipćana prokomentarisao Marko Burdžić, PR tima reprezentacije Srbije.

Narednu utakmicu u okviru grupe A Srbija će igrati protiv Bugarske, a meč je na programu u četvrtak 15. septembra od 14h.