SLI: Staklarci vezali tri pobede, Jedinstvu bod u Popovcu

Fudbaleri SFS Borca zabeležili su i treću pobedu u nizu a ove nedelje na svom terenu slavili su protiv Timočanina iz Knjaževca, ubedljivim rezultatom od 3:1. Strelci za domaći tim bili su Simić u 18′, Svrzić u 71′ i Conić u 83′. Staklarci su već na startu utakmice imali šansu za vođstvo, ali Simić u 9′ nije postigao gol iz kaznenog udarca, da bi se već posle par minuta „iskupio“ prvim pogotkom na meču.

Borac niže pobede od početka proležnog dela sezone i drži 6. poziciju tabele, sa istim brojem bodova kao petoplasirana Jagodina. U narednom kolu Staklarci putuju u Prahovo gde će protiv Dunava pokušati da nastave pobednički niz.

FK Jedinstvo donelo je ovog vikenda bod iz Popovca jer je utakmica protiv Budućnosti završena rezultatom 1:1. Oba gola pala su u prvom poluvremenu, najpre u 32′ Aranđelović postiže autogol, da bi u 45′ njegov saigrač Mitković anulirao gubitak Budućnosti za 1:1.

Jedinstvo se nalazi na 11. poziciji tabele a u narednom kolu na svom terenu dočekuje prvoplasirani kruševački Trajal.