Treća četvrtina koštala Paraćince pobede

Košarkaši Paraćina izgubili su meč 6. kola plej-auta Prve regionalne lige Zapad od Zlatara iz Nove Varoši rezultatom 86:91.

Paraćinci su dobro otvorili meč, ali ih je protivnička ekipa sustigla i povela u poslednjim sekundama prvog poluvremena (45:46) . Treća četvrtina zbog loše odbrane domaćina i nekoliko izgubljenih napada u potpunosti pripada gostima (63:73). Znatno bolje izdanje u poslednjoj četvrtini i bolja komunikacija između igrača i klupe KK Paraćina ipak nije bilo dovoljno da se nadoknadi propušteno. Iako su imali napad koji vodi u produžetke, Paraćinci na kraju ipak beleže poraz kod kuće nakon dve pobede na gostujućim mečevima.

U narednom kolu Paraćinci putuju u Priboj gde će snage odmeriti protiv KK Priboja, ekipe koja je pretposlednja na tabeli plej-auta.