Uspesi plivača paraćinskog plivačkog kluba VIKING – junior Mihajlo Atanasković državni prvak!

Plivač PK Viking Mihajlo Atanasković je na Držanom prvenstvu za juniore održanom u Beogradu u disciplini 200m mešovito osvojio zlatnu medalju, dok je u apsolutnoj kategoriji u istoj disciplini osvojio srebrnu medalju i postao vicešampion države.

Drugi dan Državnog prvenstva za juniore i u apsolutnoj kategoriji doneo je još dve medalje za Atanaskovića i paraćinski klub – Mihajlo je u disciplini 50m leđno osvojio srebrnu medalju sa vremenom 28.68, dok je u disciplini 200m prsno osvojio bronzanu medalju sa vremenom 2.30.61.

Adrijan Radenković iz PK Viking nastupao je u finalu u disciplini 200m prsno sa vremenom 2.38.99 i zauzeo 5. mesto dok je za svoje godiste isplivao drugo vreme u državi.